Firma sprzątająca Bydgoszcz

Firma sprzątająca Bydgoszcz

Czysty Jaś to rzetelna firma, która zajmuje się kompleksową obsługą osób prywatnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Klientom zainteresowanym naszą ofertą, proponujemy wysokiej jakości usługi związane z utrzymanie czystości na terenie obiektów biurowych, domów, mieszkań oraz na zewnątrz.

Firma sprzątająca Bydgoszcz to osoby z dużym doświadczeniem, umiejętnościami, zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Koncentrujemy się na nieustannym rozwoju i poszerzaniu kwalifikacji zawodowych, chcąc w pełni zadowalać Klientów i spełniać ich oczekiwania oraz wymagania. Dodatkowo w naszym zespole posiadamy osobę ze świadectwem kwalifikacyjnym E i D do 1KV.

Usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń

Przy zastosowaniu profesjonalnych środków oraz sprzętu jesteśmy w stanie usunąć:
✔ Glony, mech
✔ Rdzę
✔ Plamy olejowe
✔ Zabrudzenia poremontowe

Kompleksowość usług w jednym miejscu

Jesteśmy firmą sprzątającą, która zapewnia kompleksową obsługę z zakresu utrzymania czystości różnorodnych obiektów, powierzchni. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak:

  • sprzątanie wnętrz obiektów firmowych,
  • czyszczenie oraz utrzymanie wykładzin,
  • pranie dywanów,
  • mycie kostki brukowej,
  • mycie okien i witryn,
  • pranie tapicerki samochodowej i meblowej,
  • sprzątanie mieszkań, domów,
  • sprzątanie po remoncie.

Profesjonalny serwis sprzątający to właśnie my!

Potrzebujesz pomocy w sprzątaniu? Zgłoś się do nas - chętnie pomożemy. Wszystkie usługi, termin ich realizacji oraz częstotliwość ustalamy według potrzeb Klientów. Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną wycenę, aby ustalić cenę i szczegóły harmonogramu zleconych prac. W codziennej pracy, dbając o środowisko naturalne i dobra materialne, korzystamy wyłącznie z bezpiecznych środków czyszczących oraz sprzętu renomowanych marek. Firma sprzątająca Bydgoszcz gwarantuje satysfakcję i pełne zadowolenie. Skorzystaj z naszej oferty – jesteśmy profesjonalistami!

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu: 796-895-697

Wróć do pełnej oferty