Usługi sprzątania Bydgoszcz

Usługi sprzątania Bydgoszcz

Nasza firma sprzątająca oferuje kompleksowe usługi sprzątające w firmach, biurach, mieszkaniach na terenie Bydgoszczy i okolic. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami z sektorów biurowych, handlowych, usługowych, przemysłowych oraz z osobami prywatnymi. Sprzątanie to dla nas czysta przyjemność. Zleć nam konkretne prace, a my zajmiemy się całą resztą za Ciebie. Zaoszczędź czas na odpoczynek, relaks w gronie najbliższych dzięki nam.

Usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń

Przy zastosowaniu profesjonalnych środków oraz sprzętu jesteśmy w stanie usunąć:
✔ Glony, mech
✔ Rdzę
✔ Plamy olejowe
✔ Zabrudzenia poremontowe

Profesjonalna kadra

Firmę tworzą osoby z dużym doświadczeniem, umiejętnościami i ogromnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Dbamy o ciągły rozwój, poszerzanie wiedzy, aby móc w pełni zadowolić każdego Klienta i zagwarantować usługi na maksymalnie wysokim poziomie. Wyróżniamy się przede wszystkim: perfekcyjnością, skrupulatnością i dokładnością.

Profesjonalne sprzątanie w niskich cenach

Usługi sprzątania w Bydgoszczy to kompleksowe działania.
W ofercie firmy:

  • mycie okien i witryn,
  • mycie kostki brukowej,
  • pranie dywanów, wykładzin,
  • pranie tapicerki meblowej i samochodowej,
  • sprzątanie biur, mieszkań,
  • sprzątanie po remoncie,
  • obsługa wspólnot mieszkaniowych.

Zapewniamy regularne sprzątanie obiektów firmowych oraz terenów znajdujących się na zewnątrz. O wysokiej jakości naszych usług świadczy wykwalifikowany, przeszkolony personel, wykorzystywana w codziennej pracy nowoczesna technologia – bezpieczne, skuteczne środki czyszczące, renomowanej marki sprzęt, sprawna organizacja realizacji powierzonych zleceń. Przekonaj się !

Sprawdź nasze usługi sprzątania

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą firmy sprzątającej Czysty Jaś. Wykonujemy skrupulatnie każde zlecenie – dobro Klienta jest dla nas najważniejsze. Nawiązując współpracę, zyskujesz darmową wycenę. My zajmujemy się wyceną oraz zaplanowaniem terminu realizacji – termin zawsze dogodny dla Klienta. Atrakcyjne ceny!

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu: 796-895-697

Wróć do pełnej oferty